Офіс — це обличчя будь-якої компанії. Тому він повинен виробляти на відвідувачів лише позитивне враження, адже, як відомо, перше враження — найяскравіше. Партнери по бізнесу обов’язково оцінять турботу керівника компанії про свій робочому приміщенні і своїх співробітниках, якщо дизайн офісу буде виконаний в певному стилі, а офісні меблі буде відрізнятися зручністю і якістю.

Особливої розмови вимагає кабінет керівника. Саме тут перша особа компанії приймає гостей і відвідувачів, бізнес-партнерів. Тому презентабельність даного приміщення повинна бути на високому рівні, щоб відповідати статусу свого хазяїна.

Ні для кого не секрет, що в кабінеті керівника повинна бути створена певна атмосфера: вся обстановка кабінету повинна вселяти почуття впевненості, успіху і процвітання. Саме тому клас меблів, який вибирається для облаштування даного приміщення, є найбільш престижний і дорогий. Так, вироби класу «бізнес» і «люкс» є одними з найбільш придатними для обстановки кабінетів керівників та начальників. Статус цього класу меблів підкреслюється використанням при їх виготовленні тільки натуральних матеріалів (найчастіше, вибираються цінні породи дерева — дуб, горіх, вільха, бук, клен, ясен, вишня, чорне і червоне дерево, а також натуральна шкіра). Меблі, виготовлені з подібних матеріалів, не тільки буде сприяти зміцненню статусу керівника, але і прослужить не один десяток років. Звичайно, до категорії «меблі для керівників» відносяться й інші, більш дешеві варіанти: це так званий «економ» клас. вироби, представлені тут, також можуть бути якісними і прослужать багато років. Основний показник тут — ціна. Примітно, що меблі класу «економ» може виглядати як дорога і навіть розкішна.

Часто керівники запрошують до співпраці дизайнерів, які спеціально створюють ескіз майбутнього кабінету і при цьому враховують всі побажання і зауваження замовника. Безумовно, така робота коштує недешево. Але у неї є свій плюс: кабінет буде виглядати саме так, як того хоче його володар. Ексклюзивність — ще один плюс такої співпраці керівника і дизайнера.

Кабінет керівника прийнято ділити на три зони: робоча зона (безпосередньо стіл керівника), зона для переговорів і зона відпочинку. Кожна з них покликана виконувати свої функції. Поділ на зони, як правило, здійснюється за допомогою певної розстановки предметів меблів. Так, письмовий стіл може поділити дві зони: робочу та переговорну. Мобільні перегородки також використовуються в діленні простору кабінету. З їх допомогою можна легко і швидко надати простору новий, свіжий вигляд.

Кабінет керівника, як правило, складається з письмового столу, крісла, стола для переговорів, шаф і дивана (якщо ми говоримо про зону відпочинку). Крім всіх предметів меблів варто приділити особливу увагу деталям, адже, як відомо, в них полягає чимала сила. Сувеніри, подарункові і трофейні рушниці або кинджали, годинники, картини та багато іншого — всі ці предмети також відіграють важливу роль у створенні цілісного вигляду всього кабінету.

 
WordPress: 45.31MB | MySQL:36 | 0,929sec